Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cinsi Münasebet Görmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada cinsi münasebet içerisinde kendini görmek hayırlara delalet etmektedir. Rüya sahibinin dünya nimetleri, güzellikleri ve mallarından faydalanacağı, gözünün ve gönlünün rahatlayacağına işaret eder. Her şeyden nasipleneceği söylenen rüya sahibi kişilerin hayat boyunca şanslı ve kısmetli olacağına inanılır. Rüyada cinsi münasebet görmekuzun süreli keyif, eğlence, gülümseme ve ağız tadına da yorulur.

  Rüyada Cinsi Münasebet Yapanları Görmek
  Rüya sahipleri bazı zamanlarda rüyalarında cinsi münasebet içerisinde olan kişileri de görebilirler. Bu tür rüyaları gören kişilerin araya girmeleri kişinin herhangi bir işinin kendi lehine sonuçlanmasına ve kişinin aracılara müteşekkir kalacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda başkaları tarafından gelecek büyük mutlulukların da habercisidir.

  Rüyada Sevgiliyle Cinsi Münasebet Görmek
  Rüyasında kendi sevgilisi ile cinsi münasebet içerisinde bulunduğunu gören kişi gelecek dönemde fazlasıyla mutlu olacak, hayatından ve yakın çevresindeki sevdiklerinden hayır görecek demektir. Rüyanın sahibi kişi Allah’ın sevgili kulu olduğunu anlayarak şanslı olduğunu kısa süre içerisinde fark edecektir.

  Rüyada Yabancı Biri ile Cinsi Münasebete Yapmak
  Rüyada tanınmayan yabancı birisi ile seviştiğini gören kişinin yakın bir zaman içerisinde sıkıntıya düşeceği ve hayatının sınavını yaşayacağı söylenir. Bu tür rüyalar genellikle rüya sahibi kişinin zora düşeceği ve çeşitli engeller ile karşı karşıya kalacağını işaret eder. Yabancı biri ile cinsi münasebet yapmak uzun süreli sıkıntıların ve zorlukların habercisi olabilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş