Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çinli Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çinli görmek; kişinin sosyal durumuna veya işi ile alakalı bir duruma yorumlanabileceği gibi bilinçaltındaki farklı kültürleri görme, uzak diyarlardaki ülke insanlarını tanıma isteğinden kaynaklanan bir düşünce şeklinde de nitelendirilir.

  Rüyada çinli görmek; değişik kültüre sahip insanlar ile haşır neşir olmaya yorumlanır. Bazı İslami rüya tabircilerine göre rüyada Çinli görmek; uygunsuz insanlar ile düşüp kalkmaya, fayda görülmeyecek arkadaşlıklara yorulur. Bazı modern rüya tabircileri veya çağdaş ulema adı verilen kişiler bu rüyanın uzak ihtimal olan işlerde başarılı olmaya işaret olduğunu savunur.

  Rüyada Çinli Bebek Görmek
  Çok uzaklarda, deniz aşırı bir memlekette olan dosttan, yakından iyi haberler almaya tabir edilir. Rüyada görülen Çinli bebek kız ise uzak diyarlardan hayırlı bir kısmet, rüyada görülen Çinli bebek erkek ise genellikle iş veya parasal durumlar ile ilgili tekliflere işarettir.

  Rüyada Çinli İnsan Görmek
  Rüyada Çinli insan çalışkan, becerikli, insani duyguları gelişmiş, sabırlı ve sağduyulu kimselere işaret eder. Rüyada Çinli bir kadın görmek; kişinin örnek alacağı davranışları sergileyen bir tanıdık kadına, rüyada Çinli bir erkek görmek; ihsan, izzet sahibi bir ahbap ile hoş muhabbete, gönül dostluğuna rivayettir.

  Rüyada Çinli Olduğunu Görmek
  Rüyasında yüzünün şeklinin değiştiğini ve bir Çinli insana benzediğini görmek; farklı kişilerin etkisi altında kalmaya yorumlanır. Kişinin durumuna göre bazen karakterinin değişip farklı ve olumsuz görülen özellikler kazanmasına, bazen de karakterindeki erdemli davranışlarının artması ve daha faziletli bir insan olmasına yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş