Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çilek Yediğini Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çilek yediğini görmek rüya gören kişinin sevgi ve aşk durumuna ilişkin bir durum olarak değerlendirilir. Tatlı, lezzetli, zarif bir meyve olan çilek, rüyada; özel hayatın zenginliğine, kalp gözünün açıklığına, sevecenliğe, vicdan ve olumlu yaklaşımlara ve kişinin aşk yaşamında bulacağı mutluluğa işaret eder.

  Rüyada çilek yediğini görmek; mevsiminde, yeterli olgunluğa ulaşmış, kırmızı ve tatlı ise sevinç yaşanacağına, evlenmemiş kadın ve erkekler için heyecan verici aşk ilişkisine, açılacak kısmete, evli olan kişi için güzel, tatlı bir çocuğu olacağına, evlilik hayatında neşe ve sevginin daim olacağına yorumlanır.

  Rüyada Çilek Aldığını Görmek
  Rüyada bir dükkândan, pazardan, satıcıdan çilek satın aldığını görmek; hayırlara vesile olunacak bir gönüllü iş ile tabir edilir. Rüyada görülen çilek mevsiminde ve olgun ise yapılacak işten görülecek menfaate, olmamış, tatsız ya da ekşi olması boşa para harcanacağına, nafile emeğe yorulur.

  Rüyada Çilek İkram Ettiğini Görmek
  Rüyasında evine gelen misafirlerine çilek ikram ettiğini gören bekâr kimsenin evine dünür gelir, hayırlı kısmettir. Rüyasında yakınlarına çilek ikram ettiğini gören kişinin çevresi mutluluk ağı ile çevrilidir, sakin ve huzurlu bir hayat onu beklemektedir.

  Rüyada Çürümüş Çilek Görmek
  Rüyada çürümüş, bozulmuş her meyve ve yiyecek gibi çürümüş çilek görmek de iyi değerlendirilmez. Aşkta hüsrana, kıymetsiz işler yapmaya, komşular arasında dedikoduya, birisi için haksızlık yapmaya, ziyan olacak küçük paralara işaret sayılır. Bu rüya bazen de eşler arasındaki geçimsizliğe, ağız tadının bozulmasına yorumlanır.

  Rüyada Çilek Topladığını Görmek
  Rüyasında bir bahçeden, kırdan çilek topladığını görmek; iyiliklerinin karşılıklarını almaya, tatlı sürprizler ile karşılaşmaya, sepete konduğu görülen çokça çilek; mutluluğunun artacağına dair işaret sayılır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş