Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çilek Reçeli Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çilek reçelinin görülmesi çok kısa süre içerisinde karşılaşacağınız hayırlı bir kısmet demektir. Rüyayı gören kişinin muradına ereceği ve isteklerine kavuşacağı şeklinde de bu rüya yorumlanabilmektedir. Rüyada çilek reçeli görmek tez zamanda müjdeli, mutlu ve sürpriz haberlere işaret eder. Bu rüyayı gören kişi iş ve özel yaşantısında son derece mutlu bir şekilde ilerlemeye devam eder.

  Rüyada Reçel Yemek
  Rüyada reçel yiyen kişinin iş hayatında bol kazançlı günler yaşayacağı söylenir. Rüya büyük karlar elde etmek, güzel haberler almak ve gönül ilişkilerinde mutlu günlere işaret eder. Reçel yediğini gören kişi eğer bekar ise evleneceğine, hoş sohbetli bir kişi ile tanışacağına ve iyi insanlar ile bir arada olacağına yorulur.

  Rüyada Çilek Görmek
  Rüyada görülen çilek hoş kokulu ve güzel görünümlü bir çilek ise hayırlara yorulur. Bu rüya tatlı sözlü, kocasına sadık olan, ahlaklı ve namuslu bir kadına işaret eder. Çilek yediğini görmek bazı kişiler tarafından hayırlı bir kısmet ve evlilik olarak da yorumlanmaktadır.
  Rüyasında tadı bozulmuş ve kötü görünen bir çileği yediğini gören kişinin ise bütün işlerinin bozulacağı söylenir.

  Rüyada Çilek Kopardığını Görmek
  Rüyasında çilek kopartan kişinin evliliğinde mutlu günler yaşayacağı söylenir. İkili ilişkilerinde başarılı bir şekilde ilerleyeceği söylenen rüya sahibi kişinin aynı zamanda iş hayatında da yükseleceğine işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş