Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çikolatalı Pasta Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çikolatalı pasta görmek sizin için hayırlı ve sevinçli bir haber almanız sonucunda, aileniz ve sevdiklerinizle yapacağınız kutlamayı ifade eder. Kişinin başarılarını ve mutluluğunu sevdikleri ve ailesi ile paylaşmak istediğine yorumlanan bu rüya, bu kişiler tarafından da takdir göreceğinize işarettir. Aynı zamanda bu rüya güzel mertebeye, herkesin özendiği bir kişi olmaya, iyi bir yönetici olunacağına da işarettir.

  Rüyada Çikolatalı Pasta Yapmak
  Rüya sahibinin ailesini çok sevdiğine ve onlara düşkün olduğuna şeklinde yorumlanan bu rüya, zaman zaman ailesinin kendisini kullandığına dair düşüncelere kapıldığına delalettir. Rüya sahibi gerçek yaşantısında herkesi mutlu etmeye çalışan ve herkesin fikirlerine saygı duyan bir kişi olmanın kendisine zarar verdiğinin idrakinde olmalıdır. Rüya sahibi bu kişilerin istek ve arzularını gerçekleştirmeye çalışırken kendisini hiçe saydığını ve düşünmediğini fark etmelidir şeklinde yorumlar mevcuttur.

  Rüyada Çikolatalı Pasta Yemek
  Rüya sahibinin keyifli ve maceralı bir hayat süreceğine delalettir. Monotonlaşan hayatınızın değişeceğine ve hareketin size iyi geleceğine, arkadaş çevrenizi değiştireceğinize ve bu kişilerin macera peşinde koşan kişiler olacağına ve mutluluktan uçacağınıza delalettir. Rüya sahibinin maddi bakımdan da kazançlı çıkacağı bu sürecin aslında istediği hayat olduğuna işaret eden bu rüya, kişinin ferah bir ömür süreceğine de işaret etmektedir.

  Rüyada Çikolatalı Pasta Satın Almak
  Rüya sahibinin düşlediği ve hayallerini süslediği isteklerinin gerçekleşeceğine, yüksek mevki ve mertebelere ulaşacağınıza, kendinizi maddi açıdan güvende ve sağlam hissedeceğinize, sıkıntı ve sorunlardan kurtulacağınıza delalettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş