Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çikolata Yediğini Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çikolata yediğini görmek, rüya sahibinin sağlıklı ve huzurlu günler geçireceğine işarettir. Sorunlu ve sıkıntılı günlerine son vereceği artık huzurlu ve mutluluğu bulacağını gösterir. Tabi bu rüya aynı zamanda kişinin enerjisinin de fazlaca artacağı ve kendinizi eskisi gibi halsiz ve mutsuz hissetmeyeceği anlamına gelir. Rüyanızda çikolata yediğinizi gördüyseniz bu sizin kendinizi dinleyip stresinizi atmak için bulunduğunuz yerden uzaklaşacağınız ve birkaç günlüğüne başka bir yere gideceğiniz anlamına gelir.

  Çikolata Almak
  Kişi rüyasında çikolata aldığını görüyorsa bu onun hayatı ile ilgili yeni gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir. Yeni şeyler peşinden koşup farklı arayışlarda olması rüya sahibine daha önce bilmediği keyifleri yaşamasına sebep olacaktır. Bunların etkisinden kurtulamadığı gibi ilk kez karşılaştığı ve onu mutlu eden şeylerin kıymetini bilmeyerek ellerin arasından kayıp gitmesine sebep olacaktır. Tabi bunlar kişinin hayatında birer tecrübe olarak kalacaktır.

  Çikolata Görmek
  Eğer bir kişi rüyasında çikolata gördüyse bu genellikle yeni bir aşkın kapıya dayandığına işarettir. Hatta rüya sahibi uzun süredir beklediği ve aradığı tüm özelliklerin bulunduğu bir kişi ile tanışacak ve hatta tanışmakla kalmayıp onun bir ilişki yaşayacaktır. Uzun süredir beklediği aşk ve heyecanı sonunda yaşayacağı anlamına gelir.

  Pasta Yemek
  Rüyada pasta yemek demek, bir düğün ya da benzeri bir organizasyonun içinde bulunmak anlamına gelir. Çevrenizdeki arkadaşlarınızdan ya da yakın bir akrabanızın evlilik haberini alarak düğününe katılmak durumunda kalabilirsiniz.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş