Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çiğdem Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çiğdem görmek; nadir bir güzelliğe, saf ve temiz duygulara, kısmete, neşeye göstergedir. Doğada zarif görünüşündeki direnişi ile yaşama azmini simgeleyen çiğdem çiçeği pek çok özelliği ile hem çok faydalı hem de çok özel bir çiçektir. Bu özel dağ çiçeğinin rüyada görülmesi de çok özel zamanları müjdeler.
  Rüyada çiğdem görmek; bekâr kişi için çok hoş, çok yönlü, kuvvetli ve becerikli bir kısmete tabir edilir. Rüyasında çiğdem gören kişi pek güzel haberler alarak sevinir; işi yok ise iş bulur, var ise işinde yükselir, bekâr ise evlenir, evli ise çok güzel bir evladı olur.

  Rüyada Çiğdem Yediğini Görmek
  Rüyada yendiği görülen çiğdem hem şifa hem de zehir ihtiva etmesinden dolayı dikkatli olunmasına işarettir. Hem iş hayatında hem de aşk ilişkilerinde ölçülü ve dengeli olmayı hatırlatan rüyadır.

  Rüyada Beyaz Çiğdem Görmek
  Evlenmemiş kimse için rüyada beyaz çiğdem görmek; birbirine yakışan ve çok iyi anlaşan çiftin evliliğini haber verir. Evli olanlar için ise iyilik, sağlamlık ve doğruluk ile örülü bir yuvanın saadetini simgeler. Bu rüya da çalışma hayatı için de bol kazançlar ve fırsatlar gizlidir.

  Rüyada Mor Çiğdem Görmek
  Çok güçlü karakterlere, hırslı insanlara işaret eder. Rüya gören kişinin öğrenim görüyor ise akademik kariyer edineceğine, çalışıyor ise kısa sürede dikkat çekip yükseleceğine tabir edilir.

  Rüyada Pembe Çiğdem Görmek
  Rüyada görülen pembe çiğdem; saf aşkı simgeler. Kişiyi son derece mutlu edecek güvenilir bir hayat vaat eder.

  Rüyada Sarı Çiğdem Görmek
  Rüyada sarı bir obje görmenin iyi olmadığı gibi sarı çiğdem görmek de hayra yorulmaz; şanssızlık ve hastalık getirir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş