Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çiğ Yumurta Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çiğ yumurta görmek, temel ihtiyaçlarınıza odaklandığınızı gösterir. Ayrıca kadın doğurganlığını, doğum öncesi gelişmeleri, hamile kalmayı, bu bağlamda yeni yaşam imkânını, yeni fırsatları temsil edebilir. Rüyada çiğ yumurta olgunlaşmamış olmakla bağlantılı olduğu için bazen hayattan çekilmek, saf kalma arzusunu gösterir. Yiyecek olmaktan başka, rüyada yumurta, potansiyelinizi göstermek için kullanılır; bilinçli eyleminiz veya yetenekleriniz henüz gerçekleşmemiş veya açılmamış kısımlarınızdır.

  Rüyada Birçok Çiğ Yumurta Görmek
  Genel anlamda henüz keşfetmediğiniz yönlerinizin ortaya çıkacağını ifade eder. Rüyanızda birçok yumurta kırdığını görüyorsanız, çatlamış veya kırık yumurta; fiziksel veya duygusal olarak zarar veya hasar görmüş olabileceğiniz anlamına da gelebilir. Aynı zamanda inanç veya ruhta kırılganlık hissi de gösterebilir. Rüyada çiğ yumurta görmek; kabuğu kırılmış yumurtanın artık geri dönüşü olmayan yolculuğu gibi devam etmesi gereken bir seçimin değiştirilmemesi gerektiğine dair işarettir.

  Rüyada Birine Çiğ Yumurta Vermek
  En temelinde bir yumurta doğurganlığı sembolize eder, çünkü yaşam döllenmiş bir yumurta gibi başlar. Bu nedenle, bir yumurta kavramı, yeni bir şeyin başlangıcını, yaratıcılığı ve büyüme potansiyelinin açığa çıkacağını sembolize edebilir. Buna ilave olarak, rüyadaki bir yumurta gebeliği, bir çocuk sahibi olunacağını temsil edebilir.

  Rüyada Çiğ Yumurta Yemek
  Evinizde, yakın aile bireyleriniz veya yakınlarınızla zorluklar yaşamanızı ifade eder. Size yakın birileri veya yakınlarınız, kısa süre içinde para, iş veya romantik bir ilişki ile ilgili sorunlarla karşılaşabilirler. Kategorik olarak bu rüyanın size göründüğü gerçeği, onları fena bir durumdan çıkarmada anahtar rolü oynayabileceğiniz anlamına gelir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş