Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çiğ Tavuk Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çiğ tavuk görmek rüyayı gören kişin az olan kazancını çoğaltmak ve daha fazla kazanma ümidi ile yanlış adımlar atacağına ve günaha bulaşacağına delalet eder. Rüyada çiğ tavuk görmek aynı zamanda tekin olmayan kimseler ile arkadaşlık yapmaya rüya sahibine fenalığı dokunacak olan kimselere yanaşmaya olarak da yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişi hakkı olmayan kazancı elde ederek ah alacağına ve günahkâr olacağına da işaret eder.

  Rüyada Çiğ tavuk Almak

  Rüyada çiğ tavuk almak rüyayı gören kişinin daha önce sıcak bakmadığı ve bu yüzden de reddettiği işler hakkında kafa yormaya başlayacağı ve artık bu reddettiği işlere daha fazla yönelme kararı alacağına delalet eder. Fakat rüya sahibin bu reddettiği işlerden daha evvel düşünmüş olduğu gibi her hangi bir kazanç sağlayamayacağına delalet eder.

  Rüyada Çiğ Tavuk yemek

  Rüyada çiğ tavuk yemek rüyayı gören kişinin inancından saparak Allah yollunda ve hidayet içinde kazandığı kazancın yerine haram olan kazancı tercih edeceğine delalet eder. Rüya sahibi bu haram mallın akabinde üzüntü ile karşılaşıp Allaha tövbe edeceği şeklinde de yorumlanıyor.

  Rüyada Çiğ Tavuk Temizlemek

  Rüyada çiğ tavuk temizlemek rüyayı gören kişinin yasak olan ve yapılması uygun olmayan şeylere meyil edeceğine ve bunun sonucunda da haram olan ile tanışıp sonunda hüsrana uğrayacağına delalet eder.

  Rüyada Çiğ Tavuk Pişirmek

  Rüyada çiğ tavuk pişirmek rüyayı gören kişinin heveslenerek kazanç beklediği işten hayır elde edemeyeceğine yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş