Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çiğ Tavuk Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

  1. 0x3a

    0x3a ★★★★
    Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

    Kayıt:
    3 Haziran 2017
    Mesajlar:
    749
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Rüyada çiğ tavuk görmek, rüyayı gören kişinin harama bulaşacağına, elindeki az miktar parayı çoğaltmak için hak olmayan yollar deneyeceğine, karanlık işlere bulaşıp tekin olmayan insanlarla iş birliği yapacağına ve günahkar olmaya delalettir.

    Rüyada Çiğ Tavuk Eti Görmek
    Rüyada çiğ tavuk eti görmek, rüya sahibinin hak etmediği bir kazanç elde edeceğine, haram işlerle uğraşacağına, alın teri dökmeden, çaba harcamadan kazandığı paraya ve mallara alamet edilir.

    Rüyada Çiğ Tavuk Yemek
    Rüyada çiğ tavuk yemek, rüyayı gören kişinin harama bulaşacağına, oturaklı ve edepli tavırlarından vazgeçip ahlaki bozukluklar yaşayacağına, maneviyatına zarar verecek kişilerle ahbaplık edeceğine, bereketsiz günler geçireceğine delalettir.

    Rüyada Çiğ Tavuk Almak
    Rüyada çiğ tavuk almak, rüya sahibinin daha önceden karşı çıktığı fakat daha sonrasında maddi kazanç sağlamak için bazı işlere girişeceğine fakat bu işten istediği kazancı elde edemeyeceğine ve sadece kendi doğrularından vazgeçmesiyle kalacağına delalet edilir.

    Rüyada Çiğ Tavuk Temizlemek
    Rüyada çiğ tavuk temizlemek, rüyayı gören kişi adına pek hayır ile yorumlanmamaktadır. Rüyayı gören kişinin dinden çıkmaya gidecek bir takım işler yapacağına delalet olan bu rüya aynı zamanda kazanç sağlamak için helal olmayan bir takım hareketlerde bulunacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

    Rüyada Çiğ Tavuk Pişirmek
    Rüyada çiğ tavuk pişirmek, rüyayı gören kişinin kolay yoldan büyük miktarlarda para kazanmak için bir miktar haram işe bulaşacağına, gelen bu paranın kendisine hayır getirmeyeceğine delalettir.

    Rüyanızı Paylaşın!
     
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş