Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çiğ Et Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Maalesef rüyada çiğ et görmek pek hayra yorulmaz. Kişinin sıkıntı dolu günler yaşayacağına ve bu sıkıntının da bir hayli yoğun olacağına delalettir. Bu sıkıntı kişinin iş yaşamında, aile hayatında ya da sosyal hayatında ortaya çıkabilir. Bazı yorumculara göre rüyada çiğ et görmenin anlamı parasal bakımdan kişinin varlığını kaybetmesi ya da ekonomik sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.

  Rüyada Çiğ Et Yemek
  Kişinin rüyasında çiğ olarak et yediğini görmesi çok daha farklı yorumlanır. Rüyada çiğ et yemek, şansın ve kısmetin habercisi olarak yorumlanıyor. Çiğ et görmenin tam karşıtı bir anlama gelen çiğ et yemek kişinin hayatındaki bolluğun ve bereketin bir sembolü olarak kabul ediliyor. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda daha mutlu ve ekonomik anlamda daha rahat bir hayat sürmeye başlayacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Çiğ Et Pişirmek
  Eğer kişi rüyasında et pişirdiğini görürse, özellikle yeni kazanç kapıları yani yeni gelir peşinde olduğu anlamına gelir. Kişinin eti pişirmek için rüyasında verdiği uğraş, yeni kazançlar elde etmek için ne kadar gayret gösterdiğinin de işaretidir. Eğer rüyada çiğ et kısa sürede pişiyorsa, kişi çok uğraş vermeden planını hayata geçirecek ve yeni gelir kapıları elde edecek demektir.

  Rüyada Çiğ Et Kestiğini Görmek
  Kişinin rüyasında çiğ et doğradığını ya da kestiğini görmesi, fayda sağlamayacak işlerin peşinde olduğu anlamına gelir. O dönemde peşinde olduğu işlerin beyhude olduğu, hiçbir fayda görmeyeceği ve kendini boş yere uğraştırdığı şeklinde yorumlanabiliyor.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş