Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çiğ Balık Yemek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyayı gören kişi istemediği durumlar içinde kendini bulabilir veya istemediği şeyleri yapmak zorunda kalabilir. Rüyada çiğ balık yemek rüya sahibinin ailesi sürekli kendisine baskı yapmaktadır. Ailesinin isteklerini devamlı yerine getirmeye çalıştığı için kendi hayatını ikinci plana atar. Rüya sahibi kendi kararlarını veremediği için sıkıntı yaşıyor.

  Rüyada Çiğ Balık Görmek
  Mal ve mülkünü kaybedecek ve hayatı zorluklarla geçecektir. Rüyada çiğ balık yemek rüya sahibinin iş konusunda tecrübesiz olduğunu gösterir. Yeni işe kalkıştıysa iyi sonuçlanmayacak. Sonu belirsiz olan işlere yönelecek ve bu durum hayatında zorluklara neden olacak. Maddi kayıplar yaşayacağı gibi ailesi ile arası bozulacaktır.

  Rüyada Çiğ Et Yemek
  Kötü bir rüyadır. Haram kazanç elde edecek ve bundan yarar göremeyecektir. Yaptığı işlerin yanlış olduğunu bilen rüya sahibi hırsı yüzünden çok kayıplar verecek. Bazen bu rüya büyük hastalıkların habercisi de olabilir. Rüyayı gören kişi bazı ruhsal problemler de yaşıyor olabilir. Çevresinden destek alması gerekir.

  Rüyada Balık Almak
  Rüya sahibinin söylemek istediği çok konu vardır. Bu konuları artık söyleyecek ve çevresi tarafından iyi karşılanmayacak. Rüya sahibi arkadaşlarının arasını açabilir veya çevresi ile sorunlar yaşayabilir. Rüya sahibinin dikkatli adım atması gerektiğini belirten uyarıcı bir rüyadır. Aile ilişkilerinizde bazı sorunlar vardır ve bunlar için mücadele etmeniz gerektiğini gösterir. Her konuda taviz veren rüya sahibinin kendi kararlarını kendisinin alması gerektiğini gösterir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş