Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çift Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Bazı rüyalarda görülen şeyler ikiye katlanır ve bazen bu çift nesne ya da olaylar, etkisinde kaldığınız bir reklam senaryosu bile olabilir. Bununla birlikte, bu durum her zaman geçerli değildir, bazı durumlarda yaşamdaki genel şeylerin ikiye katlanması sizin için başka bir anlam ifade edebilir. Çift kişilik hayaller veya çift obje hayalleri sonsuza kadar türetilebilir, aşağıdaki birkaç örnekle genel manalar hakkında fikir edinebilirsiniz.

  Rüyada Çift Senaryo Görmek
  Bazı rüyalarda rüya içinde rüya gibi çift senaryo rüyaları yaşanır. Her ne görüntü olursa olsun, iki kez görüyorsanız, bu sizin için çok önemli ya da dikkat etmeniz gereken bir şeydir. Örneğin, bir sınava girdiğinizi gördüğünüz rüya, farklı senaryolarla aynı rüya içerisinde tekrarlanıyorsa kafanızın oldukça karışık olduğunu, odaklanmanız gerektiğini işaret ediyor olabilir.

  Rüyada Çift Eşyalar Görmek
  Eğer bekâr iseniz bu rüya, yalnızlığınızı ve bir aile kurma fikrinizi temsil eder. Rüyanızda gördüğünüz eşya, evde kullanılan sandalye, havlu, tabak vs gibi bir şey ise çok yakında evlenebileceğinizi müjdeler. Evli insanların gördüğü bu tür bir rüya genel olarak mal, mülk ve kazancın ve de mutluluğun iki katına çıkacağına yorumlanır.

  Rüyada Çift Karakter Görmek
  Bu tür rüyalar ilk bakışta tuhaf, korkunç ve rahatsız edici olabilir, ancak genellikle insanların çok yönlü olabileceğini düşünüyor olduğunuz anlamına gelir. Eğer çift karakterli bir insanın bulunduğu rüya gördüyseniz, o kişi sizin benzersiz olmadığınız gibi hissettirdiğiniz anlamına gelir. Kişisel eşsizlik duygusunu ve kendi değerinizi gözden geçirmenize işaret edebilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş