Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çiçek Toplamak

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Hayırla tabir edilen rüyada çiçek toplamak rüya sahibinin çalışkanlığı ile istediği kariyere sahip olacağına delalettir. Kişinin bu uğurda kendinden bir şeyler feda etmek zorunda kalsa da emeklerinin karşılığını alacağı rivayet edilir. Mesleğini icra ettiği ortamın hayırlı kapılar açarak, rüya sahibinin yaşam kalitesini yükseltmesine, maddi ve manevi anlamda büyük getirilere sebep olacağı tabir edilir.

  Rüyada Papatya Toplamak
  Güzelliklerin yaşanacağı bir dönemin habercisidir. Rüya sahibinin bu dönemde art arda gelecek olan ufak müjdeler ile eski neşesine kavuşacağı işaret edilir. Rüya sahibinin özel hayatında çok keyifli gelişmelere delalet olan rüya, evliler için heyecanlı günlere, bekarlar için ruh eşini bulmaya yorulur.

  Rüyada Lale Toplamak
  Özellikle iş hayatında yaşanacak bir hayal kırıklığına alamettir. Kişinin hevesle başladığı yeni çalışma ortamında aradığını bulamayarak üzüntü duyacağı ve bir süre bu durumun sebep olduğu problemlerle boğuşacağı tabir edilir.

  Rüyada Çiçekçi Görmek
  Kasvetli bir rüyada özel hayattaki sorunların rüya sahibinin kendini kapatmasına sebep olacağı tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin hiç beklemediği bir şekilde güzel ahlaklı, iyi niyetli bir kişi ile tanışması bu kararından caymasına alamet kabul edilir.

  Rüyada Çiçekçiden Çiçek Almak
  Ticaretle uğraşan kişilerin akılcı kararlar almasıyla beraber işlerini genişleteceği ve bu vesileyle maddi anlamda helal, yüksek gelirler elde edeceği rivayet edilir. Kişinin işindeki başarısının başka insanlara örnek teşkil edeceğine delalettir. Normal bir çalışan için rüyada çiçekçiden çiçek almak işinde yükselmeye alamettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş