Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çiçek Sulamak

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyayı gören kişinin hayatına büyük maddi kazançlar girecek. Rüyada çiçek sulamak bolluk ve bereketi simgeler. İşleriniz büyüyecek ve kazancınız artacak. Büyük planlarınız var ve bunları gerçekleştireceksiniz. Şanslı bir döneme girdiğiniz gibi kısmet sizlerle olacak. Rüyayı gören kişinin maddi sıkıntıları sona erecek.

  Rüyada Saksı İçindeki Çiçeği Sulamak
  Rüya sahibi vereceği kararlardan dolayı büyük adımlar atacak ve yüzü gülecek. Rüyada çiçek sulamak meslekte başarı ve aile içinde huzuru simgeler. İş yerinde terfi edebilirsiniz ya da maaşınıza zaman gelebilir. Sıkıntıların üstesinden kolaylıkla geleceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

  Rüyada Kuruyan Çiçekleri Sulamak
  Rüya sahibi iyilik yapacak ve yaptığı iyiliklerin karşılığını alacaktır. Zor durumda olan kişilere yardım eli uzatacaktır. Yaptığı yardımlarla hayır duası alacak ve her zaman işleri açılacaktır. Mutlu ve mesut dolu günler rüya sahibini bekliyor. Bolluk ve bereket dolu günlere geçecek ve tüm sıkıntılarından sıyrılacak.

  Rüyada Çiçekleri Hortumla Sulamak
  Rüya sahibi emek ve çalışmalarıyla istediği duruma gelecektir. Maddi durumu düzelecek ve kazancı önemli ölçüde artacak. Hayatın keyfini mutlu şekilde sürdürecek. İyi işlerde bulunacak ve çevresine de yardımcı olacak. Düşmanlarına karşı üstün duruma geçecek ve zafer kazanacak. Hayallerine kısa sürede erişecek ve kısa sürede toplu bir para alacak. Hedeflediği tüm işlerde başarıyı yakalayacak olan rüya sahibi istediği mertebeye kısa sürede gelecektir. Başarı, şans ve kısmet sizlerle olacak.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş