Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çiçek Koparmak

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çiçek koparmak rüyada koparılan çiçeğin çeşidine göre tabir edilir. Ancak çiçek koparmak genel anlamıyla kişinin kendi hatalarından dolayı yaşayacağı kötü olaylara ve sıkıntılara yorulur. Rüyada gül koparmak kişinin aradığı aşkı bir süre daha bulamayacağına, yalnızlığıyla boğuşacağına delalettir. Rüyada dalından çiçek koparmak ise kişinin yolunda giden hayata göz geleceği, nazar değeceği anlamlarını taşır.

  Rüyada Gül Koparmak
  Rüyada gül koparmak gülün rengine göre tabir kazanır. Kırmızı gül beklenilen aşkın zaman alacağına yorulurken evliliklerde sıkıntılar yaşanacağına, kişinin sessiz ve psikolojik açıdan zorlu bir dönem geçireceğine sonunda yine mutlu günlerin belireceğine yorulur. Rüyada beyaz gül koparan kişi ise kısa sürecek bir rahatsızlığa sahip olur. Rüyada sarı gül görmek maddi açıdan doğacak sıkıntılara ve siyah gül rüya sahibinin çekeceği hasrete, özleme işaret eder.

  Rüyada Kurumuş Çiçek Koparmak
  Rüyada kurumuş çiçek koparmak, kişinin geçmişinden gelen ve peşini bırakmayan dertlerin, olumsuzlukların, kederlerin artık peşini bırakacağına, hastalıkların son bulacağına ve güzel günlerin, huzurun yakın olduğuna delalet eder.

  Rüyada Ağaç Çiçeği Görmek
  Rüyada görülen ağaç çiçeği kişinin inancını temsil eder. Rüyada ağaç çiçeği gören kişi dünya ve ahret yolunda irşat eden, insanlara doğru yolu gösteren karaktere sahip demektir.

  Rüyada Karanfil Çiçeği Görmek
  Rüyada karanfil çiçeği görmek, rüya sahibinin iffetli ve saygılı bir kişiliğe sahip olduğuna işaret eder. Rüyasında karanfil aldığını görmek, kişinin evleneceği hanımın iffetli olacağı manası taşır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş