Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cezbe Görmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Bazı rüyaların olumlu anlamı maalesef bulunmaz. İşte bu rüyalardan birisi de rüyada cezbe görmek. Ne yazık ki son derece olumsuz anlamlar içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi hiç istenmemekle birlikte yakın çevresindekiler ile hiç istenmeyen durumlar yaşar, büyük ve ciddi üzüntüler peşini bırakmaz. Başına gelecek bir olay onun tüm yaşamını darmadağın eder ve bu olay sonrası kişi toparlanmak istese bile toparlanmakta oldukça zorlanır ve uzun bir zaman kendini oldukça kötü ve berbat hisseder. Bu rüyayı gören kişi, toparlanmak için kendisine zaman vermeli ve her şeyin Allah’tan geldiğine inanmalıdır.

  Rüyada Cezbe Olmak

  Kişi rüyasında cezbe olduğunu görür ise çok kısa bir süre sıkıntı çekeceğine ama sonrasında ciddi anlamda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok mutlu olacağına dalalettir. Bu rüyayı gören kimsenin kazancı günden güne artar, işleri düzelir ve artar, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacak ama sonrasında beklenmedik bir durum yüzünden bunun sona ereceğine işarettir.

  Rüyada Cezbeye Gelmek

  Bu da olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Kişi rüyada cezbeye geldiğini görür ise o zaman kendisini üzen ve sıkıntı veren durumlardan kurtulur dahası büyük bir iş yapacağı doğru ortağı bulur ve onunla yoluna devam eder.

  Rüyada Cezbelenmek

  Rüyada cezbelenmek demek kişinin girişeceği büyük bir ortaklık ile ciddi başarılara imza atacağına, büyük başarılar ve kazançlar getirecek işlere sahip olacağına işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş