Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cezaevine Girmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyayı gören kişi değer verdikleriyle biraraya gelecektir. Rüyada cezaevine girmek rüyayı gören kişinin çok iyi beslendiğini ve sağlıklı bir hayat yaşayacağını gösterir. Dengeli beslenme ile birlikte spor yapacak ve bedenine özen gösterecek. Uzun yıllar sağlıklı bir hayat rüya sahibini bekliyor. Cezaevine uzaktan bakmak ise sıkıntıdır. Sıkıntılı günleri haber verir. Darlık ve geçimsizlikleri simgeler.

  Rüyada Cezaevine Girme
  Uzun zamandan bu yana görmediği arkadaşlarıyla hasret giderecektir. Rüyada cezaevine girmek dostlarıyla güzel günler geçirecek ve sevdikleriyle olacaktır. Huzur, mutluluk ve başarılı bir hayat rüya sahibini bekliyor. Evli olanları büyük sürprizler bekliyor. Özellikle çocuğu olmayan kişiler için müjdeli haberler olacak. Bekar olanlar ise hayırlı bir kısmet ile karşılacak ve güzel bir birliktelik edecek.

  Rüyada Cezaevinde Kendini Görmek
  İş yaşamında büyük projelere imza atacak ve güzel başarılar elde edecektir. İnsanlar tarafından seviliyor ve dikkat çekiyor. Büyük kazançlar sağlayacak ve saygın bir hayatı olacak. İş yaşamının dışında aile yaşantısında da olumlu gelişmeler yalayacaktır. Borçlarından kurtulacağı gibi sağlık ve huzur dolu bir yaşam rüya sahibini bekliyor.

  Rüyada Cezaevine Düştüğünü Görmek
  İş yaşamı çok güzel düzeyde olacak ve güzel yerlere gelecektir. Dost ve sevdikleriyle biraraya gelecek olan rüya sahibini güzel günler bekliyor. Kutlamalar, büyük organizasyonlar ve işle ilgili atılımlar içerisinde kendini bulacak. Sıkıntılardan kurtulacak ve çevrenizde hep sevdiğiniz, güvendiğiniz dostlarınız olacak.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş