Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ceviz Yemek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Hayırlı rüyalardan değildir. Rüyada ceviz yemek rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceğine işarettir. Şansının açık olmayacağı ve içsel sorunlarla boğuşacağı rivayet edilir.

  Rüyada Taze Ceviz Yemek
  Hayırlı bir rüyadır. İş hayatında rakip tanımadan ilerleyeceğine, önüne çıkan imkanları kullanarak maddi gelirini yükselteceği ve yaşam kalitesini arttıracağı tabir edilir.

  Rüyada Ağaçtan Ceviz Toplamak
  Hayırlara vesile olan rüyalardan biridir. Rüyasında ağaçtan ceviz topladığını gören kimsenin ileri dönemlerde hem meslek hayatında hem de özel hayatında amaçlarının gerçekleşeceği ve hoşnut olacağı bir hayata sahip olacağı rivayet edilir.

  Rüyada Yerden Ceviz Toplamak
  Güzel rüyalardandır. Rüya sahibinin elinin açık olduğunu ve etrafındaki kişiler için düşünmeksizin maddi yardımda bulunacağı işaret edilir.

  Rüyada Ceviz Ağacına Çıkmak
  Rüyanızda ceviz ağacına çıktığınızı gördüyseniz eğer destek beklediğiniz insanları dikkatli seçmeniz gerekir. Çünkübu rüyanın tabirinde güvenilemeyecek birinden destek beklediğiniz söylenir. Rüyanın bitiminde rüya sahibi ağaçtan indiğini de görmüş ise destek alınan bu kimse ile asla anlaşılamayacağı rivayet edilir.

  Rüyada Ceviz Ağacından Düşmek
  Hayırlı rüyalardan değildir. Eğer rüyanızda ceviz ağacından düştüğünüzü gördüyseniz, etrafınızda gelişen olaylara daha dikkatli yaklaşmanız ve temkinli olmanız iyi olabilir. Çünkü bu rüyanın tabiri rüya sahibinin yeni problemlerle uğraşmak durumunda kalabileceğini işaret eder.

  Rüyada Ceviz Ağacı Görmek
  Ceviz ağacı genelanlamda rüya tabirlerinde, güven duyulamayacak, kötü niyetli bir kişinin rüya sahibinin çevresinde olduğunu işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş