Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ceviz Toplamak

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ceviz topladığını gören kişi etrafında bulunan insanlar ile uyum içinde olur, dünya dert ve sorunların çok kafaya takmayacağına, keyifli ve de huzurlu bir yaşam sürecek olmasına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin her daim çok neşeli olup, hanesinde ferahlık ve huzur bulacağına yorumlanır.

  Rüyada Ağaçtan Ceviz Topladığını Görmek
  Rüyada ağaçtan ceviz topladığını görmek, rüyayı gören kişinin geleceğinin oldukça güzle olduğuna Başarlar ve zaferler ile bezeli olduğuna, aydınlık günlerin onu beklediğine delalet eder. Rüya sahibinin hayal ettiklerinin gerçek olacağına, ağız tadı ile bir hayat süreceğine, huzurlu ve sıcak bir yuvasının olacağına, hedefinde ne olursa onu kazanacağına delalet eder.

  Rüyada Yerden Ceviz Topladığını Görmek
  Rüyada yerden ceviz topladığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kişileri sırf maddi anlamda menfaat elde etmek için kullanacağına ve bundan dolayı hiçbir çekince duymayacağına delalet eder. Uyarıcı bir rüya olup sonrasında sıkıntı yaşanabileceğine yorumlanır.

  Rüyada Ceviz Kopardığını Görmek
  Rüyada ceviz kopardığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde farklı bir mekâna geçeceğine bunun ev ya d iş yeri değişimi olabileceğine ya da iş değişimi sebebi ile şehir değişimine de delalet eder. Yapılacak olan bu değişimin geçici olduğuna ve bu geçici dönem sonunda aynı düzen içine tekrar geri dönüleceğine, şehir değişimi var ise geri dönüşün olacağına da yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş