Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ceviz Kırmak

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Bir kişinin rüyasında ceviz kırdığını görmesi iş yaşamıyla ilgili yaşayacağı değişime delalet eder. Ünlü rüya tabircilerine göre rüyada ceviz kırmak meslek yaşamında zeki ve yetenekli olan bir kişinin karşısına çıkan tüm zorlukları kendi kabiliyeti ile yeneceğine işaret eder. Bu sayede uzun süre boyunca bol kazanç elde edeceği, ekonomik anlamda bir sıkıntı yaşamayacağı ve karşısına çıkan zorlukları da kolaylıkla ortadan kaldırabileceği şeklinde yorumlanır. Özellikle sıfırdan iş yaşamına başlayanların rüyasında ceviz kırdığını görmesi meslek hayatında hızla zirveye ulaşacağı ve hedeflerini gerçekleştireceği anlamına gelir.

  Rüyada İşyerinde Ceviz Kırmak
  Rüyada kişinin işyerinde ceviz kırdığını görmesi kendisiyle ilgili bazı kişilerin kötü niyet beslediği ancak kişinin bu kötü niyeti bozarak tuzağa düşmeyeceği şeklinde yorumlanır. Karşısına çıkan kötü niyetli kişilerden büyük bir zarar görmeden bu sorunu atlatabileceği ve gerekli önlemleri zekası ile kabiliyeti sayesinde alabileceği şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Evde Ceviz Kırmak
  Kişinin rüyasında evde ceviz kırdığını görmesi aile hayatı ile ilgili büyük zorluklarla karşılaşabileceği ancak bu zorlukların üstesinden geleceği şeklinde tabir edilir. Aile bireylerinden biriyle sorun yaşayabileceği ve bu konuda dikkatli olması, sorunu büyümeden çözmek için önlem alacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Çürük Ceviz Kırmak
  Ceviz rüyada genellikle iş yaşamı ile ilgili değerlendirilir. Kırılan cevizin çürük çıkması ise iş hayatıyla ilgili kişinin zarar görme olasılığının mevcudiyetine yorumlanır. Ancak rüyayı gören kişi sakin ve mantıklı hareket ederse kayıp yaşamadan bu sorunun üstesinden gelebilecek kabiliyete sahiptir şeklinde tabir edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş