Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada cep telefonu görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri unutmaya yüz tutmuş olan duygularının gün yüzüne çıkacağına, tüm sıkıntılarının ve dertlerinin sona ereceğine, eskiden olduğu gibi neşeli ve mutlu bir insan olacağına delalet eder. Rüyada sahibi için uğurlu bir haber almaya ve bu haber sonrasında ise olumlu gelişmeler yaşayacağına ve bu gelişmelerinde uzun vade süreceğine delalet eder. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin hayırlı ve güzel sözler işiteceğine de yorumlanıyor.

  Rüyada Cep telefonu Bulduğunu Görmek
  Rüyada cep telefonu bulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin eşini dostunu, akraba ya da ailesini uzun zamandır aramadığına ya da ihmal ederek onarlı üzdüğüne delalet eder. Uyarıcı bir rüya olarak yorumlanan bu rüya kişinin daha vefakâr bir kimse olması için işaret olarak tabir olunur.

  Rüyada Cep Telefonu ile Konuştuğunu Görmek
  Rüyada cep telefonu ile konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişi için hayırlı olduğu gibi şer olarak da yorumlanabiliyor. Rüyada telefon ile konuştuğunu gören kişi bir ayrılık yaşayacak ya da iş başvurusunun sonucu olumsuz olarak neticelenecek şeklinde delalet ettiği gibi aynı zamanda bazı âlimlere göre rüya sahibinin hasret gidereceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır özlediği ve merak ettiği kişi ile karşılaşmasına ve bu karşılaşma sonrasında eskiden olduğundan daha sıcak bir ilişki içine girileceğine delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş