Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cenneti Görmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada cennet görmek rüyayı gören kişinin geniş bir çevreye sahip olduğuna ve hem ailesi hem de çevresi tarafından sevilen bir kişi olmasına delalet eder. Rüyada cennet görmek güzel ve müjdeli haberler almaya ve dünyada cenneti yaşayacağına da işaret olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişi rahat, huzurlu ve sakin bir hayat yaşayacağına da yorumlanır.

  Rüyada Cennette Girmek

  Rüyada cennete girmek rüyayı gören kişinin dünya yaşamının rahat ve huzurlu olacağına delalet eder. Rüya sahibi hüzünden ve gözyaşından uzak olan bir ömür yaşayacağına yorumlanır.

  Rüyada Cennet Kapısı Görmek

  Rüyada cennet kapısı görmek rüyayı gören kişiye kısmet kapılarının açılacağına ve bereketli kazanç ile ödülleneceğine delalet eder. Rüyada cennet kapısı gören kişi Allah tarafından ne ister ise ona kavuşacağına da yorumlanıyor.

  Rüyada Cennet Bahçesi Görmek

  Rüyada cennet bahçesi görmek rüyayı gören kişinin hanesinde daima bolluk ve bereketin olacağına delalettir.

  Rüyada Cennet Çiçeği Görmek

  Rüyada cennet çiçeği görmek rüyayı gören kişinin bol ve bereketli kazanca kavuşacağına, planladığı her şeyin gayet düzgün ilerleyeceğine, hayırlı haberler alacağına ve helal olan kazanca delalet eder. Fakat bazı âlimlere göre rüya sahibinin mesuliyetinin fazla olması sebebi ile hastalanacağına da yorumlanıyor.

  Rüyada Cennet Kuşu Görmek

  Rüyada cennet kulu görmek ise rüya sahibinin tez zamanda müjdeli ve çok sevindirici olan havadisleri alacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Cennetten kovulmak

  Rüyada cennetten kovulmak ise rüyayı gören kişinin umudunu kaybedip artık bitti dediği anda bir gelişme ya da sürpriz bir değişim ile hayatının düzeleceğine delalettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş