Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cenazeye Gitmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada bir cenazeye gittiğinizi görmeniz, itibar ve başarı kazanacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada cenazeye gitmek mevki sahibi olunacağına, önemli bir makam sahibi olunabileceğine işaret eder. Eğer riyada tanıdığınız bir kişinin cenazesine gittiğinizi görürseniz bu rüya, o kişinin ömrünün uzun olacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında kendi cenazesine gittiğini görmesi, kısa zaman sonra ünlenmesi ve şöhrete kavuşacağı anlamına gelir.

  Rüyada Cenaze Görmek
  Rüyada bir cenaze görmek ise mal ya da mülk sahibi olunacağına yorumlanır. Genellikle rüyada cenaze gören kişiler bu rüyadan kötü etkilenir. Oysa çoğu zaman hayra yorulan bir rüyadır. Hatta pek çok ünlü rüya tabircisine göre rüyada cenaze görmek para kazanmanın işareti olarak adlandırılabilir.

  Rüyada Cenaze Taşımak
  Rüyanızda tanıdığınız ya da tanımadığınız bir kişinin cenazesini taşıdığınızı görmeniz, yaşadığınız bölgede güçlü ve itibar sahibi olduğu bilinen bir kişiyle birlikte çalışmaya başlayacağınız şeklinde yorumlanır. O kişinin emri altına girebileceğiniz, maaşlı çalışanı olabileceğiniz şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada taşıdığınız cenaze ağırsa, yaşadığınız ve omzunuzda bir yük olarak gördüğünüz sorunlardan kurtulacağınıza işaret eder. Özellikle mali sorunların biteceği şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Bir Grubun Cenaze Taşıdığını Görmek
  Rüyada kalabalık bir grup tarafından cenaze taşındığını görmek, itibara ve saygın kişiliğe delalet eder. Bazı tabircilere göre rüyada kalabalığın cenaze taşıdığını görmek, rüyayı gören kişinin bir konuda kalabalığa liderlik edeceği şeklinde yorumlanır. Ayrıca çok sayıda kişiye yarımda bulunulabileceği ya da yol gösterileceği şeklinde de yorumlanabilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş