Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cenaze Namazı Kılmak

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasında cenaze namazı kıldığını gören kişinin tövbeleri kabul olacak, dilekleri gerçekleşecektir. Rüyada cenaze namazı kılmak, hidayete ermek demektir. Rüyayı gören kişi, hayatında yaşadığı zorluklardan kurtulacak ve kendisine kolaylıklar sunulacaktır. Rüyayı gören kişi hasta ise sağlığına kavuşacak, borçlu ise borcu kalmayacaktır. Eğer rüya sahibinin ayrı olduğu ve özlem çektiği birisi varsa, özlemi bitecek ve sevdiği kişiye kavuşacaktır.

  Rüyada Namaz Kılmak
  Rüyada namaza duran kişinin dine olan bağlılığı artar ve inançlı birisi olur. Rüyayı gören kişinin bütün günahlarının af olacağı ve yanlış yoldan döneceğine işarettir. Bundan sonraki hayatında kişi, Allah yolundan ayrılmayacaktır.

  Rüyada Cuma Namazı Kılmak
  Rüyasında Cuma namazı kılan kişi, hayatta her istediğine sahip olacaktır. Kişinin önemli bir hastalığı varsa iyileşecek, yaşlılığında rahat bir ömür süreceğine işarettir.

  Rüyada Farz Namazı Kılmak
  Rüyayı gören kişinin büyük bir insan olacağına ve birçok kişiye fayda sağlayacağına işarettir. kişi toplumda itibar sahibi olacak ve sözü birçok kimse tarafından dinlenecektir.

  Rüyada Öğle Namazı Kılmak
  Namaz gerçek hayatta olduğu gibi rüyalarda da her zaman için hayırlıdır. Rüyasında öğle namazı kılan kişi, atıldığı bir işten büyük bir kazanç elde edecek, işleri yolunda gidecektir. Ayrıca kişinin hayatı boyunca sadaka vereceğine ve hayır duası alacağına işarettir.

  Rüyada Yatsı Namazı Kılmak
  Rüyada yatsı namazı kılarken kendisini gören kişi erkek ya da kadın olsun, hayırlı bir işinin olacağına işarettir. Genelde hayırlı evliliklere yorulur. Evlilik hazırlıklarının tatlı bir telaş içinde geçeceğine işarettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş