Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cenaze Namazı Görmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada cenaze namazı görmek olumsuz anlam ifade eden rüyalar arasındadır ve hayra yorumlanmaz. Bu rüyayı gören kişinin beklemediği bir zamanda ve beklemediği kişiler tarafından bir husumetle karşılaşacağına ve bunun canını çok sıkacağına işaret eder. Bu rüyayı göre kişi fesat bir kişinin oyununa gelir, onlar ile hareket eder ve tüm bunların neticesinde de Allah katında günah işlemiş olur.

  Rüyada Cenaze Namazı Kılmak

  Kişi eğer rüyasında cenaze namazı kılar ise o zaman bu durum şuna işarettir. Cenaze namazını kıldığı kişiye karşı kişinin büyük bir saygı, sevgi ve hürmet gösterdiği anlamına gelir. Bu kişi rüyayı gören kişi için oldukça önemli ve saygıya değer bir kişidir ve önemi oldukça büyüktür.

  Rüyada Farz Namazı Kılmak

  Namazda farz namazın olmazsa olmazıdır ve kişi de rüyasında farz namazı kılar ise mutlaka beklentilerine haiz olur, hayalleri, istekleri, duaları gerçekleşir ve tüm rakiplerini geride bırakarak rakiplerini çatlatacak mertebelere ulaşır.

  Rüyada Öğle Namazı Kılmak

  Rüyada öğle namazı kılmak, en kısa tabir ile güç, başarı ve zafer olarak yorumlanabilir. Kişi bu rüyayı görürse tüm isteklerine en kısa zamanda erişir.

  Rüyada İkindi Namazı Kılmak

  Kişi rüyasında ikindi namazı kıldığını görür ise o zaman şansızlıklar peşini bırakmaz, işler istediği gibi gitmez.

  Rüyada Akşam Namazı Kılmak

  Kişi rüyasında akşam namazı kıldığını görür ise o zaman geçmişten gelen bir takım durumların yeniden karşısına geleceğine ve bu durumlar ile yeniden yüzleşmek durumunda kalacağına dalalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş