Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cenaze Evi Görmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada cenaze evi görmek, rüyayı gören kişinin birçok tecrübe kazanması sonucunda hayata karşı duruşunda daha olgun olacağına, mantıklı ve akıllı hareket ederek daha kazançlı olacağına, sıkıntı ve zorluklara karşı daha iyi mücadele etme yeteneğine sahip olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin düşünce tarzını geliştirmesi sonucunda yaşayacağı olaylar sonucunda büyük yaralar almadan kurtulacağına yorumlanır.

  Rüyada Cenaze Evinde Olduğunu Görmek
  Rüyada cenaze evinde olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin iç dünyasını anlattığına delalet eder. Rüya sahibinin kişisel sorunlarına yoğunlaşarak bunların çözümüne ulaşmaya çalışacağına ve tam olarak ne istediğine karar verebilmek için iç dünyasına yoğunlaşarak net kararlar alabileceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatına yeni bir yön vermek ya da yeni bir yolla girmek için karar verebilmek için öncelikle kendisine danışması gerektiğine ve bunun sonucunda da pişmanlık duymadan arzu ettiği yolla geçiş yapabileceğine delalet eder.

  Rüyada Cenaze Evinde Yemek Yaptığını Görmek
  Rüyada cenaze evinde yemek yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin oldukça cefakâr biri olduğuna yorumlanır. Etrafında bulunan kimselerin kötü günlerinde her daim yanlarında olmaya çalıştığına, onarla destek olmaktan gurur duyduğuna, ailesine, akrabalarına ve dostlarına çok bağlı olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin sevdiği insanlar ve akrabaları ile sürekli olarak dayanışma içinde olduğuna ve etrafında hep insanların olmasından oldukça mutlu olduğuna delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş