Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çemen Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çemen görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında büyük başarılar elde edeceğine, çok büyük kazançlar elde etmeye delalet ettiği gibi farklı bir işe geçiş yapılıp bu işte kar elde edeceğine de yorumlanıyor. Rüya sahibin uzun yıllar boyunca arzu ettiği işlere başlayacak olmasına, istediği şeyleri gerçekleştirecek olmasına, yaşanan sorunların ve zorlukların ise kısa zaman içinde çözümlenerek giderileceğine delalet eder.

  Rüyada Çemen Yediğini Görmek
  Rüyada çemen yediğini görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, yapacağı işler ve yenilikler sayesinde ferahlayacağına, ters giden tüm işlerin düzene gireceğine delalet eder. Aynı zamanda destek beklenen kişiden arzu edilen desteğin alınacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşılacağına, olumlu havadislerin alınacağına tabir edilir.

  Rüyada Çemen Yaptığını Görmek
  Rüyada çemen yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri hayalini kurduğu işe başlayacağına, hayallerine kavuşmak için atılacak olan adımların yakın olduğuna, sorunlarının artık biteceğine feraha ve rahatta ereceğine delalet eder.

  Rüyada Çemen Otu Görmek
  Rüyada çemen otu görmek, rüyayı gören kişinin işlerinde çok büyük ve meşakkatli olan zorlukların bulunduğuna fakat bu zorlukların üstesinden gelmeye delalet eder. Rüya sahibinim yaşadığı bu zorluklar sonrasında kendi işini kuracak kadar bir kazanç ve bilgiye kavuşacağına, uzun yıllar sonrasında rahatta kavuşacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş