Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cemaatle Namaz Kılmak

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada cemaatle namaz kılmak, rüya sahibinin yaşadığı ya da yaşayacağı iş veya aile hayatında olan bir sorun sebebi ile yardım alacağına ve bu sıkıntılarından da kurtulacağına delalet eder. Cemaatle namaz kılma küslüklerin kırgınlıkların son ermesi, maddi ya da manevi anlamda yaşanan sıkıntıların bitmesi, stresin ve dertlerin son bulacağına delalet eder. Bu sonuca ulaşmada da akraba, eş, dost ya da çevrede bulunan kimselerin desteğini göreceğine delalet eder.

  Rüyada Camide Cemaatle Namaz Kıldığını Görmek
  Rüya da camide cemaatler namaz kıldığını görmek, rüyayı gören kişinin aile ya da iş hayatında sorunlar yaşadığına ya da yaşayacağına yorumlanıp bu sıkıntılardan kurtulmak için hiç ummadığı bir kimseden destek alacağına tabir olunur. Bu umulmadık kişinin desteği ile karanlıktan aydınlığa çıkacağına ve oldukça mutlu olacağına, bundan sonrada en iyi dostu olacağına delalet eder.

  Rüyada Evde Cemaatle Namaz Kıldığını Görmek
  Rüyada evde cemaatle namaz kıldığını görmek, rüyayı gören kişinin çok zor ve kötü bir dönem içinde olduğuna ya d olacağına bu durumun iş ya da aile yaşamı içinde olabileceğine delalet edip bu zor durumda destek bulacağına, özelikle iş hayatında oluşan sıkıntılı durumdan ötürü ailesinin tam desteğin alacağına delalet eder. Üzüntülü ya da sıkıntılı dönemi geri de bırakıp huzurlu ve mutlu olacağı bir dönem ailesi ile birlikte gireceğine delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş