Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çekyat Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çekyat görmek, rüyada yatak görmek ile benzer şekilde yorumlanır; rahatlığa, istirahata, eşe işarettir. Çekyatta hasta veya ölü görmek, uzun süreli üzüntüye, çekyatınızın fareler tarafından kemirildiğini görmek, eşinizin sizi aldattığına, çekyatınızın yüksek bir yerde serili olduğunu görmek itibarınızın artacağına yorumlanır. Rüyada tan vakti çekyattan kalktığınızı görmek, eğer rahatsız, hasta iseniz kısa zamanda iyileşeceğinize işarettir.

  Rüyada çekyat görmek, çekyat eski ve pis ise geçimsizliğe çekyat yeni ise iyi geçinmeye, çekyatta yatıp uyumak zahmet ve sıkıntıdan kurtulmaya işarettir. Çekyatın bozulduğunu görmek, sırrınızın açığa çıkacağına, çekyatınızın yandığını görmek, çocuklarınızın hayırlı olacaklarına, sonsuz bir mutluluğa işaret sayılır.

  Rüyada Eski Bir Çekyat Görmek
  Rüyada eski çekyat görmek, eski kanepe, sedir tabiri gibi açgözlülük, uzun vadeli istekler, hayırlı güzel işler, arzu etmediği bir şeyin vuku bulması, işleri ve amelleri çirkin insan şeklinde işaret edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de geçinebilmeniz konusunda rahatlayacağınıza işarettir.

  Rüyada Çekyatta Oturduğunu Görmek
  Bir mekânda güzel, temiz, şık bir çekyatta oturduğunu görmek çok güzel bir rüyadır, büyük bir rütbe veya mevki sahibi olacağınıza, sözünün dinlenip takdir göreceğinize işrettir. Rüyada şık bir çekyatta oturmak aynı zamanda gerçekleşmeyecek düşleriniz, yanlış fikirleriniz olduğuna yorumlanır.

  Rüyada Yeni Çekyat Görmek
  Rüyada yeni çekyat görmek, gelir kapısı olarak yorumlanır. Eski, rahat bir çekyat, ne eksilen ne artan bir kazanca sahip olduğunuz, yolunda giden iştir. Güzel renkli, yeni çekyat büyük gelir ve kısmettir. Rüyada yeni bir çekyata uzanan kimse bir büyükten para alır. Rüyasında kanepeden düşen iş değiştirir, daha az kazanca sahip olur.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş