Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çay Yapmak

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çay yapmak, çok güzel anlamlar ifade eder. Sağlık ve sıhhate, haneye gelecek misafire, sıkıntılı zor günlerin biteceğine, hayatın güzel bir dönemine gireceğinize işarettir. Rüyada çay yaptığınızı görmeniz, kısa bir süre içinde sürülecek sefaya delalettir. Her şeyin yoluna gireceğine hak ettiğiniz hayata kavuşacağınıza müjdedir.

  Rüyada çay yapmak, beklenen bir dosta, arkadaşa, sevgiliye, muhabbete, yeni kurulacak yarenliklere, sosyal anlamda iyi gelişmelere, dost canlısı karakterinize yorumlanır. Gerçek hayatta, maddi manevi memnuniyet ve mutluluktur.

  Rüyada Çay İçtiğini Görmek
  Rüyada güzel bir bardakta, taze demlenmiş, kıvamında bir çay içmek aşk ve iş ilişkilerinizde başarılı olacağınızın, hayır ve menfaatin bir alametidir. Aksi halde çayı içecekken dökmek, çay bardağının elinizden düştüğünü görmek, planladığınız bir işin meyvesini alamayacağınıza işaret eder. Rüyada çayın çok sıcak olması hastalığa, basit bir kapta çay içmek fakirliğe, çayın şekersiz olması ise kedere ve üzüntüye işaretle tabir olunur.

  Rüyada Çay İkram Ettiğini Görmek
  Rüyanızda mekânınıza gelen misafirlerinize, çay ikram etmek iyi ve güzel havadisler alacağınızı ifade eder. Rüyada tanıdık tanımadık herkese çay ikram ettiğinizi görmeniz, yakında bir hayır işine ön ayak olacağınıza ve bu iyi davranışlarınızla da takdir toplayacağınıza tabir olur.

  Rüyada Çay Satın Aldığını Görmek
  Rüyada bir dükkândan paketle çay aldığınızı görmeniz, yeni hayaller ve beklentiler içinde olduğunuza işarettir.

  Rüyada Çay Görmek
  Çayı tarlasında yeşil görmek murada, sevindirici bir habere, kurutulmuş çay ise bereket ve afiyete işaret eder. Rüyada çay görmek, iş ve özel hayatınızda doğru yolda olduğunuza, sevilip sayıldığınıza tabir olur. Bir misafirlikte veya kalabalık bir mekânda size çay ikram edildiğini görmek, yeni bir iş teklifi veya büyük bir şansa erişeceğinize delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş