Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çay Fincanı Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Genel anlamda hayırlı rüyalardan kabul edilir. Rüyada çay fincanı görmek rüya sahibinin çevresindeki insanlarla daha iyi anlaşacağı ve sorunların tatlı dille çözülebileceği bir dönemde olduğunu rivayet eder.

  Rüyada Çay Fincanı Kırmak
  Rüyada çay fincanı kırmak, rüya sahibinin insanların arkasından iftiralar atarak konuşan kimseleri hayatından çıkartacağı tabir edilir. Aynı zamanda etrafındaki kimselerin kendi sırlarını deşifre edebileceği işaret edildiğinden, rüya sahibinin önemli saydığı bazı durumları kimseye anlatmaması daha temkinli olmasını sağlayacaktır.

  Rüyada Çay Bardağı Görmek
  Rüyanızda çay bardağı görmeniz özellikle hanenizin çevresindeki ya da aile eşrafından kimseler tarafından gelecek olan nazara delalettir. Böyle bir rüya gördüyseniz, hayatınızdaki güzellikleri biraz daha içinizde yaşamanız daha hayırlı olabilir.

  Rüyada Çay İçmek
  Hastalıklara şifayı müjdeleyen bir rüyadır. Bunun yanı sıra rüya sahibinin güzel ahlaklı kimseler ile bir araya geleceği tabir edilir. Rüyanın görülmesinin hayırlı bir dönemi işaret eder. Bekar kimseler içinse güzel bir izdivaca delalettir.

  Rüyada Çay Kaşığı Görmek
  Rüyada çay kaşığı gören kimsenin maddi açıdan eksiklerinin tamamlanacağına ve rahata erileceğine işaret eder. Rüya sahibinin meslek hayatında da kayda değer bir noktaya geleceği rivayet edilir.

  Rüyada Çay Bahçesi Görmek
  Güzel rüyalardan kabul edilir. Rüyada çay bahçesi gören kişinin girdiği güzel bir ortam sayesinde üzerindeki gerginliklerin yavaş yavaş silineceği rivayet edilir. Aynı zamanda aile fertlerinden biri ile yolculuğa delalet olan bu rüya, rüya sahibinin çevresindeki bir kimseye yardım edeceğine de işarettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş