Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çatışmaya Girmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüya sahibinin namusuna kötü bir laf söylenecek ve kavgaya girişecektir. Rüyada çatışmaya girmek rüya sahibinin çok sinirli bir yapıda olduğunu ve sevdikleri ile kavga edeceğini de gösterir. Düşmanlarının planlarını anlamadığı için büyük bir yenilgi de alabilir. Başkalarına muhtaç hale gelebilir ya da kişisel ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Rüya sahibi psikolojik olarak yıpranacak ve pişmanlıklar içinde olacaktır. Özel yaşamı karışacak ve başkaları arkanızdan dedikodular edecek.

  Rüyada Silahlı Çatışmada Olmak
  Mücadele vererek sahip olduğunuz değerleri koruyacak ve adınızı temize çıkaracaksınız. Rüyada çatışmaya girmekhaksızlığa uğradığınızı ve bu durumdan alnı ak çıkacağınızı gösterir.olumsuz haberler alacak olsanız dahi bu durumun üstesinden geleceksiniz. Geleceğe dair güzel planlar içinde olacaksınız. Zor zamanlarınızda çevreniz sizi koruyacak ve başarılı bir dönem içinde olacaksınız.

  Rüyada Düşmanlarınızla Çatışmaya Girmek
  Korktuğunuz olaylardan kurtulacak ve daha mutlu bir döneme gireceksiniz. Kötü durumları üzerinizden atacak ve hayırlı işler içinde olacaksınız. Gerçek hayatta sizi çekemeyenlere karşı gözü pek davranışlar sergileyeceksiniz. Rüyayı gören kişi genç ise gelecekte büyük başarılara imza atacaktır. İş hayatı çok iyi geçecek ve toplum tarafından sevilecektir.

  Rüyada Kendini Çatışma İçinde Bulmak
  Gelecek kaygısı çeken rüya sahibi ruhen bir bunalım içindedir. Zıt düşünceler içindesiniz ve bu karışıklık dönemini atlatmak için bir uğraş vereceksiniz. Tutarsızlıklarınızı yok edecek ve hayata daha olumlu bakacaksınız. Zorlu bir süreç sonrası güzel bir hayat sizi bekliyor.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş