Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çatışmak

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasında çatışma gören kişinin namuslu, cömert, dürüst ve yardımsever birisi olduğu işaret edilir. Ancak bu kişinin çevresinde onu çekemeyen kişilerin kıskançlık duyguları ile hareket edeceği ve ona zarar vereceği de rüyanın diğer yorumları arasında yer almaktadır. Rüyada çatışmak rüya sahibi kişinin insanlar tarafından hayal kırıklığına uğratılacağına ve ortaya atılan dedikodulardan zarar göreceğine delalet eder.

  Rüyada Silahlı Çatışma Görmek
  Rüyasında silahlı çatışma gören kişinin kötü olaylardan ve sıkıntılardan kısa sürede kurtulacağı ve eski saygınlığını geri kazanacağı söylenir. Kötü insanlar tarafından uzun süre boyunca üzülecek olan kişinin yakında bu üzüntülerden kurtulacağı ve kötü günlerin geride bırakılacağı da bu rüyanın yorumları arasında yer almaktadır.

  Rüyada Çatışma Arasında Kalmak
  Rüya sahibi kişinin iş ve sosyal yaşantısında büyük bir ihanet ile karşılaşacağına ve kötü bir dedikoduya kurban gideceğine delalet eder. Rüya sahibinin dürüst ve iyi bir kişi olduğu ancak buna rağmen kötülükler ile yüzleşmek zorunda kalacağı şeklinde de yorumlanır.

  Rüyada Teröristlerle Çatışmak
  Rüyasında teröristler ile çatıştığını gören kişinin gündelik hayatında sinirini bozan, onu geren ve strese sokan olaylardan dolayı moralinin bozulacağı söylenir. Gündelik hayattaki sıkıntılardan dolayı bir türlü rahat nefes alamayan kişilere işaret eden bu rüya, büyük bir yorgunluk ve bıkkınlık hissini işaret eder. Rüya sahibi kişinin bir süre daha bu sıkıntıları yaşayacağı söylenir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş