Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çatışma Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çatışma görmek namuslu, dürüst ve eli açık kişiliği simgeler. Rüya sahibinin herkes tarafından sevilip sayılan bir kimse olmasına rağmen, düşmanlarının ve arkasından konuşanların çok olduğuna, bu kişilerin kendisine ihanet edeceğine, iftira atacağına ya da kullandığı kötü sözler nedeniyle bu kişiyle aralarının açılacağına, rüya sahibinin hüzün dolu günlerine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin bazı tartışmalar yaşayacağına ve çevresindekilerle gireceği tatsız konuşmalara delalet eder.

  Rüyada Silahlı Çatışma Görmek
  Rüyada silahlı çatışma görmek rüya sahibinim şu sıralar hayatında olan sıkıntılı durumların kalkacağına, çevresindeki saygınlığı tekrar kazanacağına, kendisini sevmeyenlerin, düşmanlarının üzüleceğine, kişinin mutlu ve huzurlu günlerine geri döneceğine işaret eder.

  Rüyada Çatışma Arasında Kalmak
  Rüyada çatışma arasında kalmak kişinin sosyal hayatında veya çalışma hayatında büyük bir kötülük göreceğine, bu durumla tek başına yüzleşeceğine, rüya sahibinin sevilen ve dürüst biri olmasına karşın etrafından hiçbir destek göremeyeceğine, zorlu günler yaşayacağına ancak kararlı biri olmasıyla vazgeçmeyip her şeyi tekrar yoluna koyacağına delalet eder.

  Rüyada Teröristlerle Çatışmak
  Rüyada teröristlerle çatışmak kişinin bu günlerde kendisini çok yıpratacak olaylar yaşadığına, çok üzüldüğüne, bu durumlar karşısında gün içinde morali bozuk olduğuna ve kendisini toparlamanın hayli uzun zaman alacağına delalet eder. Arıca bu rüya, uzun süren sıkıntıların ardından gelecek huzurlu ve mutlu günlerin, yakın zamanda her şeyin yoluna gireceğinin habercisidir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş