Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasında çarşaflı kadın gören kişi, yaşadığı olaylarda karamsar olduğuna ve olunacağına yorumlanır. Rüya sahibi yaşadığı karamsarlıktan dolayı insanlara karşı olan güveni ve sevgisi yok olmuştur. Kişi yaşamında ne kadar iyi insanlarla karşılaşmak istese de iki yüzlü insanlarla karşılaşacaktır.

  Rüyada Çarşaf Görmek
  Rüyada çarşaf görmek, kişinin iffetli yani namuslu olduğuna işaret edilir. Rüyayı gören yapı olarak geleneklerine bağlı olduğu gibi günah işlemekten de hem korkan hem de çekinen bir kişi olduğuna yorumlanır.

  Rüyada Kara Çarşaflı Kadınlar Görmek
  Rüyasında kara çarşaflı kadınlar görmek, anlam olarak çevredeki düşmanların olacağına yorumlanır. Rüya sahibi, çevresinde kendine kötülük yapmak için kümelenen kişilere karşı gereğini yaparak, etkisizleştirecektir.

  Rüyada Nevresim Görmek
  Rüyada nevresim görmek, ise kişinin yaşadığı bunalımdan kurtulmaya işaret edilir. Rüya gören kişinin sağlık sorunu varsa bu sorundan kısa sürede kurtulacaktır. Aynı zamanda yaşadığı sorunların üstesinden gelerek ferahlayacaktır. Kişi evlilik hazırlığında ise sorunlu bir evlilik yaşayacağına yorumlanır.

  Rüyada Çarşaf Giymek
  Rüyada çarşaf giydiği görmek kişinim farklı konularda duygu karmaşası içerisinde gireceğine, budan kurtulmak için de mücadele yapacağına delalettir. Kişi karşılaştığı durumlar karşısında ne ile karşılaşacağının farkından olamayacak, çünkü ilk kez böyle bir olayla karşılaşmış olacaktır. Rüyanın olumlu ya da olumsuz sonuçlanması ilk etapta önemli değildir. Önemli olan konu hakkında kararın oluşturulması ve buna yaşam felsefesi oluşturulmasıdır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş