Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çarşaf Giymek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çarşaf giymek kadın ile tabir edilir. Bu rüya namuslu, ahlâklı bir kadının varlığına işaret eder. Bu kadın kendisini koruyan, haramdan uzak durmaya gayret eden biridir. Rüya sahibi, böyle bir kadın ile muhabbet kurar. Rüyayı gören kişi bekâr bir erkek ise böyle bir kadın ile izdivaca niyetlenir. Rüyayı gören kadın ise böyle ahlâklı bir kadının dostluğunu kazanır.
  Başka bir rivayete göre rüyada çarşaf giymek, sır olarak saklanan bir olaya ya da duruma işarettir. Rüya sahibinin herkesten sakladığı bir şey vardır. Bazılarına göre ise bu rüya sır saklayabilen, güvenilir bir kimseye delalettir.

  Rüyada Bir Erkeğin Çarşafa Girmesi
  Rüyada bir erkeğin çarşaf giymesi, ikiyüzlü bir kimseye işarettir. Bu kişi göründüğünden farklıdır ve gerçek yüzünü göstermez. Bu tavırlarıyla ve riyakârlığa meyletmesi ile yaşayacağı sıkıntılar vardır. Sahip olduğu bu olumsuz özellikleri ve yanlış davranışları yüzünden sosyal çevresiyle de bazı huzursuzluklar yaşayacaktır.
  Başka bir rivayete göre ise bu rüyayı gören kişi erkekse, onun hayatında çok mühim bir fırsatı yakalayacağına alamettir. Bu fırsat bir evlilik olabileceği gibi, ticari bir mesele de olabilir.

  Rüyada Çarşafın Yırtılması
  Rüyada çarşafın yırtılması, saklanmaya çalışılan bir hadisenin ortaya çıkacağına işarettir. Gizlenen bir olay ya da bir sır, beklenmedik bir şekilde insanların duyacağı bir şekilde aleni hale gelecek veya sırrını emanet ettiği kişiler, bu sırrı ifşa edecektir. Rüya sahibinin bu sebeple mahcubiyet duyması ve zor duruma düşmesi manasındadır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş