Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çapak Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada göz çapağı gören kişinin şanlı bir rüya gördüğüne yorumlanır. Şöyle ki rüya sahibi kişi, zahmet verdiği bir uğraştan ya da oynadığı şans oyunlarından para geleceğine delalettir. Rüyanın bir diğer anlamı ise kişi girişimciliğini yaptığı bir iş’te yavaş yavaşa para kazanacak olarak ifade edilir.

  Rüyada Gözbebeği Görmek
  Rüyada gözbebeği görmek, ise kişinin arkasından bir kişinin iş yaptığına ya da yapacağı işaret edilir. Bu kişi öyle ki her zaman kardeş veya yakın gördüğü kişi hakkında çeşitli yorumlar yapar.

  Rüyada Lens Görmek
  Rüyada lens görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı her şeyde dengeli olması durumunda başarılı işler yapacağına yorumlanır. Bu kişi yaptığı işe kendisini vermesi durumundan güzel şeyler kazanacağına delalettir.

  Rüyada Lens Takmak
  Rüyada lens takmak, anlam olarak, kişinin yapılan işlerde ve çalışmalarda alınan bir borcun yaşanan çeşitli sıkıntılardan dolayı borcun ödemesinin gecikmesine yorumlanır.

  Rüyada Lens Satın Almak
  Rüyada lens satın almak, rüya sahibi olan kişinin günlük çalışma ve ev hayatında işlerini kolaylaştırmak için çeşitli araç gereçler alacağına yorumlanır.

  Rüyada Göze Lens Takmak
  Rüyada göze lens takmak, ise rüya sahibi kişinin sosyal yaşamında insanlar tarafından fark edilmek için çalışma ve çaba içerisinde göstermeye delalet eder.

  Rüyada Lens Taktığını Görmek
  Rüyada lens taktığını gören kişi ise kendisinin yardım sever olmak isteyen ve bu uğurda mücadeleci bir kişi olduğuna yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş