Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Camız Görmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  İnsanların gördükleri rüyaların bazıları hayırlara bazılara şerlere yorumlanır. Hayırlara yorumlanan rüyalardan birisi de rüyada camız görmek olmuştur. Rüyada camız gören kişi, iş hayatında çok etkin bir kişiliğe sahip olacağını, sahip olduğu iş becerisini çevresindeki insanlara aktaracağını, bu yaptıklarıyla sektörde dikkat çekeceğine delalettir.

  Rüyada Camız Kovalaması
  Rüyasında camız tarafından kovalandığını gören kişi çevresi tarafından çok fazla çevre ve makama sahip olacağına yorumlanır. İş dünyasında bu kadar çevre sahibi olan kişinin ticari rekabet içerisinde olacağına işaret edilir. Rekabet içerisinde olacakları kişi her zaman art niyetli olacaktır.

  Rüyada Camız Satın Almak
  Rüyasında camız satın aldığını gören kişi, hayatında çok para kazanacak yatırımlara gireceğine işarettir. Çok başarılı işlere imza atacak bu kişi çevresindeki insanlar tarafından şanslı biri olarak nitelendirilecektir.

  Rüyada Camız Yavrusu Görmek
  Rüyasında camız yavrusu gören kişinin kısa zamanda sevindirici bir haber alacağına yorumlanır. Öyleci alacağı bu haber kişiyi ziyadesi ile memnun edecek, bu mutluluktan dolayı Allaha her zaman şükredecektir.

  Rüyada Camış Görmek
  Rüyada camış gören kişi, gerek iş gerekse de özel hayatında sözü geçen bir kişi olduğuna yorumlanır. Kişinin saygınlık kazanacağını ve kazandığı saygınlığı her yere duyuracağını delalettir.

  Rüyada Manda Görmek
  Rüyasında manda gören kişi evinde bolluk ve bereketin yaşanacağına, kazandığı zenginliği ile çevresinde bilinen bir kişi olacağına işaret edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş