Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Camiye Gitmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada camiye gitmek rüyayı gören kişinin sıkıtı ve dertlerinden kurtulacağına, sıkıtı ve derde sebep olan durumlarında ortadan kalkacağına delalet eder. Rüyada camiye gitmek rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşadığı olumsuz durumların ya da olası borçlarının ödeneceğine delalet eder.

  Rüyada Camiye Gitmeyi İstemek
  Rüyada camiye gitmeyi istemek rüyayı gören kişinin iş yaşamındaki sıkıntılarının yakın zamanda sona ereceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin endişe ve dertlerinin son bulacağına, borcunu ödeyerek rahat edeceğine yorumlanır. Rüyasından camiye gitmek istemek oldukça hayırlı bir rüya olup iş hayatında da olumlu gelişmeler yaşayarak, büyük atılımlar yapacağına delalet eder.

  Rüyada Camiye Gidip Namaz Kılmak
  Rüyada camiye gidip orada namaz kıldığını gören kişinin iş ve özel hayatından olumlu olan gelişmelerin sonunda sıkıntılı bir döneme girileceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin çok kazanç sağlanacak olan iş yatırımının olumsuz sonuçlar doğacağına ve para kaybedeceğine de delalet eder.

  Rüyada Camiye Gidip Abdest Almak
  Rüyada camiye gidip abdest aldığını gören kişi iş hayatında gelişen bazı sorunların kısa bir zaman içinde çözümleneceğine ayrıca kazanç elde edeceğine de delalet eder.

  Rüyada Cami Görmek
  Rüyada cami görmek rüyayı gören kişinin her daim helal kazanç elde edeceğine yorumlanır.

  Rüyada Cami Avlusu Görmek
  Rüyada cami avlusu görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında yeni bir atılım yapacağına ya da yeni bir işe gireceğine delalet eder. Rüya sahibi yeni işinde oldukça başarılı olup herkesinde takdirini kazanacağına yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş