Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Camide Olduğunu Görmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada camide olduğunu görmek oldukça olumlu anlamı olan bir rüyadır. Son derece müspet bir anlamı vardır. Buna göre kişinin pek çok güzellik yaşayacağına, dünyadaki tüm istek ve arzularının gerçekleşeceğine işaret eder, kişi Allah’tan ne dilerse tüm dileklerine nail olur.

  Rüyada Camide Oturduğunu Görmek

  Kişi eğer rüyasında camide oturduğunu görüyor ise bu da oldukça önemli, olumlu bir anlam ifade eder. Bu rüyaya göre kişi dünya hayatında oldukça önemli işlere imza atar ve büyük başarılar kazanır.

  Rüyada Camide İbadet Etmek

  Rüyada camide oturmanın en temel anlamı kişi dini açıdan anlamlar ifade eden bir rüyadır. Kişinin manevi açıdan huzura ereceğini, manevi anlamda kendini güçlü hissedeceğine, dini anlamda kendisini geliştireceğine ve Allah yolunda ilerleyeceğine işaret eden bir rüyadır. Kişinin insani açıdan da derecesi Allah katında yükselir.

  Rüyada Camide Namaz Kılmak

  Eğer kişi rüyasında camide namaz kılıyor ise tüm dilekleri gerçekleşir ve dileklerinin gerçekleşmesinden dolayı son derece mutlu olur. Kişi camide namaz kılarken yanında imam da varsa o zaman kendisine doğru yolu gösteren bir insan ile arkadaşlık eder.

  Rüyada Cami İnşa Etmek

  Kişi rüyasında kendisinin cami inşa ettiğini görür ise bunun oldukça pozitif bir anlamı vardır. Buna göre kişinin yaptığı güzel ameller sayesinde dünya ve ahrette mutlu olacağına, hayırlı işlere vesile olacağına, insani anlamda oldukça yüksek bir insan olduğuna işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş