Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Böyle bir rüya görmek elbette hayırlıdır. Ömür boyunca sürecek huzur ve mutlulukla müjdelenmek demektir. Rüyada camide namaz kılmak aynı zamanda rüya sahibinin liderlik vasfı taşıdığını ve herkese hayırlı bir insan olduğuna da işarettir. Bu rüya tek bir şartla olumsuz olarak yorumlanabilir o da camiye girdiği halde namaz kılmadan çıktığını görmektir. Bu rüya kişiye dolandırıcı kimselerin zalimliğine uğrayacağını ya da kişinin kendisinin kötü bir insan olabileceğini rivayet eder.

  Rüyada Cami Görmek
  Bu rüya kişinin karakterinin ve niyetlerinin temizliğini kişiye müjdeler. Aynı zamanda amel defterinde kötülüğe dair bir şey olmayacağını rivayet eder.

  Rüyada Namaz Kılmak
  Rüyada namaz kılmak dikkatle yorumlanmalıdır. Çünkü böyle bir rüyada namazın nasıl kılındığı, nerede kılındığı ve hangi düşünceler ile kılındığı büyük bir önem taşır. Örneğin; namaz kılan kişinin selam verme sırasında sağa selam vermemesi sıkıntıya delalet iken, selamını tamamlamak da sıkıntılardan ve dertten kurtulmak olarak ifade edilir.

  Rüyada Kâbe’de Namaz Kılmak
  Rüyasında Kâbe’de namaz kıldığını gören kimse, şanlı ve şerefli bir dünyevi hayat ile müjdelenir. Bir başka rivayete göre niyeti temiz, aklıselim, güçlü birinden yardım görmeye de delalettir.

  Rüyada Birinin Namaz Kıldığını Görmek
  Rüyada namaz kıldığı görülen kişi tanıdık ise, bu kişinin kısa bir süreç içerisinde maddi açıdan refaha kavuşacağı rivayet edilir. Eğer bu tanıdık kişi kıldığı namazı bozuyorsa, o kişinin doğru yoldan ayrılacağına ve sıkıntılar ile boğuşacağına delalettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş