Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cami Avlusu Görmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada cami avlusu gören kişinin rüyası, din alanındaki önemli kişilerden değerli nasihatler alacağına, mal varlığının kısa bir süre içerisinde artacağına, ömür boyu zengin bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada cami avlusu görmek, kişi bekâr ise dini bütün olan birisi ile evleneceğine, evli ise sağlıklı bir evlat sahibi olacağına işaret eder. Ayrıca rüyasında cami avlusu gören bir kişi yakın bir zamanda etrafındaki birisine büyük bir yardımda bulunacağına işaret eder. Cami avlusu görmek her zaman için hayırlı bir işin olacağına yorumlanır.

  Rüyada Cami Avlusunda Oturmak
  Rüyada kendisini cami avlusunda otururken gören kişi, yakın bir zamanda inançları ile ilgili çok bilgi sahibi olacak demektir. Ayrıca rüyayı gören kişi kendi işinin patronu olacaktır ve büyük bir kuruluşun sahibi olacaktır.

  Rüyada Cami Avlusunda Abdest Almak
  Rüyayı gören kişi fakirse, yakın bir zamanda zengin olacağına ve bütün borçlarından kurtulacağına işarettir. Kişi zengin ise elinde bulunan malları, çevresindekiler ile paylaşacağına ve dini bütün olacağına, Allah yolundan ayrılmayacağına ve ahret hayatına büyük yatırımlar yapacağına işarettir.

  Rüyada Cami Avlusunda Birisi ile Konuşurken Görmek
  Rüyada kendisini cami avlusunda birisi ile konuşurken gören kişinin rüyası, yakın bir zamanda çevresindeki bir dostu ile birlikte ibadet yapacağına, bu kişi ile dini paylaşımlar yapacağına ve bu kişinin kendisine can yoldaşı olacağına işarettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş