Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cami Aramak

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada cami görmek karışık bir ruh haline işaret eder. Ancak caminin görülme şekline bağlı olarak sonunda kişinin iyi şeyler yaşayacağına işarettir. Rüyada cami aramak, kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı ruh halinden ve hayatında sevmediği durumlardan kurtulmak için arayışta olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi hayatını düzene sokacak bir yol ya da kılavuz arar. Aynı zamanda kişinin manevî dünyasına rehberlik edecek kişi arayışında olduğunu gösterir. Rüyasında cami arayan kişinin rüyası, yakın bir zamanda dini konularda eksik kalan yanlarını tamamlayacağına, Kur-an okumaya başlayacağına ve bugüne kadar önemsemediği ibadetlerini yerine getirmeye başlayacağına işaret eder.

  Rüyayı gören kişi nefsine hâkim olacak ve başkalarına yardım etmeye başlayacaktır. Rüyasında cami araya kişi sonunda istediği mutluluğa ve huzura kavuşur.

  Rüyada Cami Arayıp Bulmak
  Rüyasında cami arayan ve sonunda bulan kişinin rüyası, yakın bir zamanda büyük bir yardım alacağına, inayete ereceğine, yaşadığı sıkıntıları çabucak atlatacağına ve daha iyi bir yaşama kavuşacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahiplerinin Allah’ın emir ve yasaklarına uydukları sürece tüm amaçlarına ulaşabileceklerine yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekârsa, hayırlı bir evlilik yapacağına, evli ise hayırlı bir evlât sahibi olacağına yorumlanır.

  Rüyada Cami Arayan Birini Görmek
  Rüyasında kendisi değil de bir başkasının cami aradığını gören kişinin rüyası, yakın bir zamanda kişinin çevresine büyük yardımlarının dokunacağına, dürüstlüğü ve iyiliği ile birçok insanın çevresinde toplanacağına işarettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş