Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çamaşır yıkamak, zor günlerin habercisi demektir. Rüyayı gören kişi kendisini çamaşır yıkarken görüyorsa bu uzun zamandır düşündüğü bir türlü işin içinden çıkamadığı bir derdi olduğu anlamına gelir. Çözüm bulmakta zorlandığı ve onu zorlu günlere sürükleyen bir sıkıntının habercisidir. Diğer taraftan da çamaşır yıkamak kişinin artık zararlı ve kötü huylarından vazgeçeceği ve tövbe ederek artık doğru yola yöneleceği anlamına da gelir.

  Çamaşır Asmak
  Kişi rüyasında kendisini çamaşır asarken görüyorsa bu yaşadığı zorlu, sıkıntılı ve stresli süreçten bir an önce kurtularak refaha ereceği anlamına gelir.

  Beyaz Çamaşır Görmek
  Eğer rüyanızda beyaz bir çamaşır görüyorsanız, bu bir sağlık sorunu yaşayacağınız anlamına gelir. Fakat bu hayati önem taşıyan bir hastalık değil tam tersine ufak ve kısa sürede geçecek olan bir rahatsızlıktır.

  Kirli Çamaşır Görmek
  Kirli çamaşır görmek ciddi sağlık sorunlarına delalettir. Rüya sahibinin sağlığını bozacak şeylerle uğraştığına ya da uğraşacağına işaret eder. Ayrıca bu rüyayı kişinin yapması gereken ama sürekli olarak ertelediği işlerin var olduğuna da yorumlamak mümkündür.

  Temiz Çamaşır Görmek
  Rüyasında temiz çamaşır gören kişinin iyi kalpli olduğuna ve sürekli olarak iyi işler yaptığına işaret eder. Diğer bir yandan da hastaysa sağlığına kavuşacağına ve yaşadığı sorunlara veda edeceği anlamına gelir. Sürekli olarak kendisi ve çevresindekiler için iyi şeyler düşünen rüya sahibinin çevresinde de her zaman iyi olaylar gelişeceğine işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş