Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çamaşır Suyu Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasında çamaşır suyu görmek, rüya sahibi kişinin manevi anlamda her türlü iyi özelliklere sahip olunduğuna işaret edilir. Bu kişi aynı zamanda vaktinin önemli bir bölümünü Allah yolunda yürümek için hoşgörü sahibi kişi olduğuna yorumlanır.

  Rüyada Çamaşır Suyu ile Çamaşır Yıkayan Kimse Görmek
  Rüyada çamaşır suyu ile çamaşır yıkayan kimse görmek, ise anlam olarak kişinin hayatını karartan tüm olumsuzluklardan kurtulacağınız, çektiği tüm çilelerden sıyrılacağını ve başkaları tarafından maruz bırakılan sorunlardan uzak kalınacağına yorumlanır.

  Rüyada Beyazlatıcı Görmek
  Rüyada beyazlatıcı gören kimse ise, iş ve özel hayatında yaptığı hata ve işlediği günahlardan af dilemek ve tövbe etmek için zaman ayıracağına delalettir. Kişi iş hayatında haksız olarak para elde edilmeyeceğini bunu neticesinde de ciddi para kayıpları yaşanacağına işaret edilir.

  Rüyada Çamaşır Deterjanı Görmek
  Rüyada çamaşır deterjanı görmek, rüyayı gören kişinin,hiçbir şekilde haz etmediği ancak istemeye istemeye çıktığı bir yolculuktan zevk almasına yorumlanır. Yine bu rüyada kişi çıtığı seyahati yarıda kesmeden istemeyerek çıktığı yolculuktan dönmeyi hiç istemediği bunun içinde çeşitli bahaneler uydurduğuna yorumlanır.

  Rüyada Çamaşır Görmek
  Rüyada çamaşır görmek, rüya sahibi kişinin hayatında ve işinde gerçekleştireceği yeniliklere ve değişimler olacağına bunun nasıl sonuçlanacağının ise ilk etapta belli olmadığına işaret eder.

  Rüyada Çamaşır Değiştirdiğini Görmek
  Rüyada çamaşır değiştirdiğini görmek, sosyal hayat içerisinde hayırlı bir kısmet bulunarak hayatların birleştirilmesine yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş