Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çamaşır makinesi görmek, bilge bir kişiliğin varlığına işaret eder. Bu bilge kişi rüya sahibinin yakın çevresindedir ve rüya sahibi de bu kişiyi tanıyordur. Hatta onunla yakın bir ilişki içinde olmak için çabalıyordur ki, ileride onun gibi bilge ve ulvi bir insan olarak anılsın. Hatta rüyada çamaşır makinesi görmeyi, rüya sahibine ciddi anlamda yardımcı olan iyi kalpli ve güzel düşünceli bir kişinin var olduğu şeklinde de yorumlayabiliriz.

  Yeni Bir Çamaşır Makinesi Almak
  Kişi rüyasında yeni bir çamaşır makinesi alıyorsa, bu onun hem çok karlı hem de onu mutlu edecek büyük bir iş yapacağı anlamına gelir. Ayrıca rüyayı gören kişinin isteyen herkesin yapamayacağı sadece yeteneklerine güvenen kişilerin üstesinden geleceği bazı işler yapacağı ve herkes tarafından takdir göreceği anlamına gelir.

  Çamaşır Yıkamak
  Rüyanızda çamaşır yıkadığınızı ve kirlilerden arınarak tertemiz giysiler elde ettiğinizi görüyorsanız, bu sizin de aynı şekilde sorunlarınızdan ve dertlerinizden kurtulacağınız anlamına gelir. Bu zamana kadar gösterdiğiniz sabrın karşılığını fazlasıyla alacağınızı gösterir.

  Çamaşır Makinesine Çamaşır Atmak
  Makineye kirli çamaşır attığınızı görüyorsanız, dertlerinizden ve sıkıntılarınızdan da aynı şekilde kurtulacağınız anlamına gelir. Rüya sahibinin kaybettiği enerjisini ve heyecanını ve hayata karşı olan olumlu bakışını yeniden kazanacağını gösterir. Tıpkı geçmişte olduğu gibi kişinin yeniden hayata tutunduğunun ve eski mutlu günlerine döndüğünün habercisidir. Artık dertlerini ve tasalarını geride bırakacaktır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş