Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çamaşır İpi Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çamaşır ipi gören bir kişi, hayatında amaç edindiği ve sahip olmak istediği şeylere karmaşık yollarla değil, hayatında karşısına çıkacak kişi tarafından daha kısa ve kolay yol göstererek istediğine ulaşacağına delalettir. Rüyanın işaret ettiği konulardan birisi de kişinin yaşadıkları bazı olaylardan dolayı yaşadığı ve kimseye açamadığı sorundur. Yaşanılan bu sorunu rüya gören kişinin hem yakınları hem de arkadaşları bilmektedir. Çamaşır ipinin renkli olarak görülmesi ise kişinin yapı olarak kaygısız ve eğlenceli bir kişi olduğu yorumlanırken, siyah ip görülmesi durumu ise kişinin son derece memnuniyetsiz ve karamsar bir kişi olduğunu ifade eder. Beyaz ip, ise kişinin temiz, sakin ve düzgün bir düşünce yapısına olduğuna işarettir.

  Rüyada Çamaşır İpi Satın Almak
  Rüyasında çamaşır ipi satan aldığı gören bir kişi, yaşadığı sorunlardan vazgeçmek üzere olduğunu, sorunların çözümü için de hayatında karşılaşacağı kişilerle önemli bir dostluk yaşayacağına ve yaşadığı bu dostluk ile sorunlarından kurtulacağına delalettir.

  Rüyada Çamaşır İpi Bulmak
  Rüyada çamaşır ipi bulduğu gören kişi ev yaşamında çeşitli sorunlarla karşılaşacağını bu sorunların çözümünde maddi ve manevi giderlerin olacağına çeşitli ilişkinleri çıkmazlar içerisine gireceğine yorumlanır. Karşılaştığı en küçük olayları bile büyüterek önemli problem haline gelecek bu sorunu uyarı olarak düşünmek buna göre önlem almak gerekir. Bu tür rüyada rüya sahibinin durumu ve tutumu önemlidir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş