Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çamaşır Durulamak

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasından çamaşır duruladığını gören kişi, uğraştığı bazı işlerden artık uzaklaşması gerektiğini kendince ve gönlünce yaşaması gerektiğine yorumlanır. Rüyanın diğer anlamı çalışma hayatında sorun yaşayan aynı zamanda kendi hatası yüzünden uzun zamandır vicdan azabı duyan kimselerin, hatalarını telafi edecekleri bir fırsat yakalayacaklarına ve işlerini düzelterek yeniden moral bulacaklarına, güç kazanacaklarına delalettir.

  Rüyada Kirli Çamaşır Durulamak
  Rüyada kirli çamaşır duruladığı gören kişi, çeşitli nedenlerden dolayı yarım bıraktığı işleri başkanlarını kandırmaya yönelik davranış olarak yorumlanır. Rüyanın yorumlandığı durumlardan birisi de kişinin günahlardan kurtulmak, af dilemek yerine hala aynı yoldan gidildiğine ve her geçen gün dibe batırıldığına delalettir. Bu durumda kişi aşırı inatçı, kibirli hareketleri yüzünden sonradan düzeltemeyeceği ve pişman olacağı durumlar içine düşeceğini yorumlanır.

  Rüyada Akarsuda Çamaşır Durulamak
  Rüyasında akarsuda çamaşır duruladığını gören kişi, kurtulmak istediği tüm kötü olaylardan kurtulmak istediğine ve bundan dolayı da başarılı olunacağına yorumlanır. Kişilerde ferahlık oluşacağı anlamını taşıyan rüyada kişi geçmişinde yaptığı günahlardan kurtulmak isteyeceği bunun içinde büyük mücadele içerisine gireceğine işaret edilir.

  Rüyada Çamaşır Durulamanın Psikolojik Yorumu
  Rüyada çamaşır durulamasının psikolojik bir yorumu vardır. Öncelikli olarak bu rüya yenilenmek, daha çok umudun olduğu bir hayat kurmak, hatalarını silmek için gayret gösteren rüya, sahibinin de sıfırdan başlamak için duyduğu yoğun arzunun da ifadesi anlamına gelir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş