Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çamaşır Asmak

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüya sahibi hayatında köklü değişiklikler içine girecek. Rüyada çamaşır asmak yenilikleri ve hayatta yapılacak değiliklikleri beliritir. Ev yaşantınızda da güzel değişiklikler olacak ve huzur gelecek. Bereketiniz artacak, bolluk içinde bir yaşam süreceksiniz. İş yerinde kazancınız artacak. Aile bireyleri birbirine daha sıkı kenetlenecek.

  Rüyada Çamaşırları Sermek
  Çamaşır sermek ve asmak aynı anlamda mutluluğu simgeler. Rüyada çamaşır asmak rüyayı gören kişiye huzur verecek ve bereketinde bolluk sağlayacak. Olumlu gelişme içinde olacağınız bir döneme gireceksiniz. Hayırlı ve sürpriz dolu haberler sizleri bekliyor. Maddi imkanlarınız artacak ve işleriniz yolunda olacak. Borçluysanız, borçlarınızdan kurtulacaksınız. Dileklerinizin hepsi kabul olacak.

  Rüyada Çamaşırları Yıkamak ve Asmak
  Rüyada yıkanılan çamaşır, rüya sahibinin bazı konularda kararsız kaldığını gösterir. Düzene çıkmak istiyordur ama nereden başlayacağını bilemiyordur. Çıkmazlardan kurtulmak için bazı planlar yapması gerekli. Hedeflerine varmak için planlarının peşinden koşmalı ve feraha kısa sürede kavuşmalı.

  Rüyada Serili Çamaşır Görmek
  İstediği hayata kavuşacak ve ideallerine ulaşacak. Beklentileri gerçekleşecektir. Hayatıında farklı gelişmeler olacak ve bu gelişmeleri olumlu yönde kullanacak. Yaklaşan güzel bir sevinci gösterir. Hayırlı bir kısmet alacak ve bu kısmeti sevdikleriyle paylaşacak. Bekar ise güzel bir ilişki içinde kendini bulacak. Evli ise yuvasında hep huzur olacak. Çocuk isteyen aileler ise bu rüyayı görmüşlerse hayırlı evlatları olacaktır. Çamaşır görmek her zaman müjdeli bir haber ile yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş